דלג לתוכן המרכזי

הצהרת נגישות

חשוב לנו להעניק את השירות המקצועי והטוב ביותר לכלל לקוחותינו. אנו פועלים רבות לשם הנגשת אתר האינטרנט שלנו עבור אנשים עם מוגבלויות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלויות.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

התאמות הנגישות באתר שלנו בוצעו בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיות WCAG 2.0 לרמה AA ובכפוף לשינויים והתאמות בתיקון שפורסם ברשומות ביום 26 באוקטובר 2017 לתקנות העוסקות בנגישות האינטרנט.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי הTab   וה Shift +Tab -למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter  לבחירה, מקש ה-Esc  ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות. באתר מותקן גם סרגל נגישות המאפשר שיפור חווית גלישת המקלדת, ושינוי מראה המסך לפי הצורך להקל על הגלישה באתר.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים: Firefox או Chrome ותוכנות קוראות מסך NVDA העדכנית ביותר בשילוב מנוע דיבור כרמית.

אתר האינטרנט שלנו מונגש במלואו.

הסדרי נגישות

פירוט הסדרי הנגישות נמצא במשרדי לאקי צ'יקן הממוקמים במתחם ביתנ'ס על כביש החוף, ביתן אהרן. אפשרות גישה – יש חניית נכים בחניות המתחם. במתחם שרותי נכים נגישים. דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לשלוח לנו משוב נגישות למייל: info@eatluckychicken.com, או לפנות טלפונית בימים א- ה בין 11:00-18:00 בטלפון מספר 0779967773.